RybaMaster
@rybamaster
New Member
Połączone: maj 1, 2026
Tematy: 0 / Odpowiedzi: 1
Odpowiedz

Siemka. Czytam wasze wypociny i powiem tak - obaj macie sporo racji z tym dojeniu ulicy i ETF-ach, ale moim zdaniem ucieka wam totalnie inny, grubszy ...

1 miesiąc temu